Ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom Studiów Podyplomowych EMBA UG i studiów licencjackich International Business

Po raz dwudziesty piąty absolwenci studiów podyplomowych EMBA UG, a po raz drugi absolwenci studiów licencjackich International Business na Wydziale Ekonomicznym mieli okazję świętować ukończenie studiów podczas uroczystej gali. Ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się 26 lipca b.r., stanowiąc ważny moment w życiu każdej i każdego z absolwentów.

Wydarzenie pełne refleksji i tradycji

Ceremonia wręczenia dyplomów to nie tylko formalne zakończenie studiów, ale także doskonała okazja do ponownego spotkania się z wykładowcami, kolegami z roku oraz przyjaciółmi. Jest to czas, kiedy można uczcić tradycję poprzez założenie togi i biretu, a także moment refleksji nad zdobytymi umiejętnościami, nabytą wiedzą i relacjami nawiązanymi podczas studiów na Wydziale Ekonomicznym. To także kluczowe wydarzenie dla całej społeczności akademickiej, podsumowujące nie tylko ciężką pracę i zaangażowanie studentów, ale również wkład nauczycieli akademickich i partnerów biznesowych, z którymi Wydział Ekonomiczny współpracuje, a którzy aktywnie uczestniczą w edukacji studentów EMBA i IB.

Świętowanie sukcesów absolwentów EMBA

Absolwenci EMBA, którzy przez dwa lata podejmowali się wymagających studiów menedżerskich, mają okazję do uroczystego świętowania swojego sukcesu. To również czas na spotkanie z absolwentami z poprzednich edycji, by wymienić się doświadczeniami i podzielić radością z ukończenia kolejnego etapu w życiu zawodowym.

Pierwsza edycja programu Executive MBA wystartowała w 1997 roku i od tego czasu program ten stał się jednym z najbardziej prestiżowych programów na naszej uczelni, przyciągając wybitnych profesjonalistów z różnych branż.

Więcej informacji o SP EMBA UG

Gratulacje dla absolwentów International Business

Dla absolwentów studiów licencjackich International Business ceremonia była wyjątkową okazją do świętowania w gronie rodziny, przyjaciół i krewnych. Studia te, uruchomione w 2008 roku, szybko zyskały renomę dzięki innowacyjnemu podejściu do nauki międzynarodowych aspektów biznesu. W ciągu trzech lat studenci zdobywają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy zawodowej przy analizie międzynarodowych zjawisk gospodarczych i społecznych z uwzględnieniem różnic kulturowych. Dodatkowo mają możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu w laboratorium komputerowym London Stock Exchange Group Eikon Lab. Po studiach absolwenci są gotowi objąć takie stanowiska jak specjalista ds. rozwoju rynku, młodszy specjalista ds. importu i eksportu, analityk rynku czy analityk danych.

Ceremonia wręczenia dyplomów była niezapomnianym wydarzeniem, które nie tylko uhonorowało dotychczasowe osiągnięcia absolwentów, ale również otworzyło przed nimi nowe możliwości na przyszłość. Zarówno absolwenci EMBA, jak i International Business, mogą być dumni z tego, co osiągnęli, a ich przyszłość rysuje się w jasnych barwach dzięki solidnemu wykształceniu, które zdobyli na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji o kierunku

fot. Magdalena Jażdżewska-Gutta