Wieczór wspomnień o Dominiku Walczaku

Wszystkich znajomych, przyjaciół, współpracowników i rodzinę zapraszamy na wieczór wspomnień o Dominiku „Domelu” Walczaku, który opuścił nas niespodziewanie 14 lipca.

W ramach spotkania będzie można podzielić się wspomnieniami o Dominiku z innymi przyjaciółmi i znajomymi. Przygotowane będzie także nagranie wspomnieniowe.

Spotkanie odbędzie się 10 sierpnia  o godzinie 20 w Klubokawiarni Index

Dominik „Domel” Walczak z Uniwersytetem Gdańskim związany był od 20 lat, najpierw jako student, potem doktorant, a następnie pracownik. Będąc studentem, działał aktywnie w samorządzie studenckim, między innymi organizując „Chemiliadę”. Jako doktorant pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Doktorantów UG oraz Członka Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Jako pracownik był m.in. Sekretarzem Czasopisma „Progress”. Był także Wiceprezesem Fundacji na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz organizatorem i współorganizatorem szeregu inicjatyw o wydźwięku regionalnym i krajowym, takich jak Przegląd Kapel Dok Rock, a potem Funfar czy Retroniedziela. Swoją miłość do muzyki rockowej realizował również jako członek zespołu „Podeszfa”.

Oprac. ZP