Ruszyła aplikacja SEA-EU Around

Logo

Społeczność SEA-EU zrzesza około 120 000 studentów i 1700 pracowników. Od dzisiaj możesz poczuć się częścią tej międzynarodowej społeczności bez wychodzenia z domu. Partner SEA-EU, UBO stworzył aplikację mobilną dedykowaną wszystkim studentom i pracownikom partnerskich uniwersytetów.

Zadaniem aplikacji SEA-EU Around jest ułatwienie kontaktu pomiędzy członkami Uniwersytetu Europejskiego SEA-EU, zarówno online, jak i na żywo. Głównymi funkcjami tej aplikacji są:

- Odkrywanie - wymiana kulturowa i językowa ze studentami z sześciu uczelni należących do sojuszu;

- Współpraca - nawiązywanie kontaktu między studentami lub nauczycielami na podstawie kryteriów akademickich, w celu znalezienia pary lub grupy roboczej do szkolenia lub badań;

- Spotkanie - spotkanie i wzajemna pomoc podczas wyjazdów.

Aplikacja ta oparta jest na klasycznym procesie dopasowania profili - aplikacja proponuje Ci nowych znajomych. Użytkownicy muszą się wzajemnie "polubić", aby móc razem czatować. Po prostu dołącz do nas i przesuń palcem, aby odkryć społeczność SEA-EU!

Aplikacja jest zarezerwowana dla społeczności SEA-EU, dlatego do założenia konta wymagany jest uniwersytecki adres e-mail.

Obejrzyj nasz film promocyjny o aplikacji SEA-EU Around, aby poznać jej działanie i jeśli jesteś gotowy aby do nas dołączyć, pobierz aplikację z poniższych źródeł.

Pobierz aplikację z Google Play lub Apple Store.

To jest V1, czyli wersja pierwsza aplikacji, jednakże programiści nieustannie pracują nad jej aktualizacją, podczas gdy społeczność rośnie.

Wersja internetowa jest wciąż w fazie rozwoju i może być mniej wydajna, ale zapraszamy do wypróbowania jej tutaj.

Prosimy o pomoc w rozwiązaniu błędów - możesz nas o nich poinformować pod adresem sea.eu.around@gmail.com.

logo
Zespół Prasowy UG