Zagrajmy w memory w Dniu Archiwisty!

fot.

Z okazji Dnia Archiwisty, przypadającego 30 września, Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w grze „Memory-archiwa”. Pracownicy Archiwum chcą zwrócić uwagę na rolę i misję archiwów we współczesnym społeczeństwie, a także na codzienną pracę archiwistów, jednocześnie zapraszając do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze zabawy i refleksji.

Zapraszamy w poniedziałek, 30 września br., do holu przed wejściem do Archiwum UG, na poziomie -1 w budynku Neofilologii (ul. Wita Stwosza 51, 80-312 Gdańsk).

Program wydarzenia:

11:00-11:15  Powitanie uczestników przez organizatorów:

• dr Monika Płuciennik - Dyrektorka Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego, Wiceprezeska Zarządu Stowarzyszenia Archiwistów Polskich
  • dr Łukasz Grochowski - Prezes Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Archiwistów Polskich

11:15-11:30  Krótkie wprowadzenie do gry „Memory-archiwa” - mgr Anna Siekierska

11:30-12:30 Rozgrywka w grę „Memory-archiwa”

12:30-13:00  Wręczenie nagród na najlepszych graczy

13:00-13:30 Networking

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i integracji!

Archiwum UG; oprac. CKiP