Dołącz do ACK! Najbliższe nabory do grup artystycznych

Szukasz sposobu na realizację swoich pasji związanych z kulturą i sztuką? Dołącz do ACK „Alternator”! Akademickie Centrum Kultury „Alternator” od lat wspiera studentów w zakresie nabywania kompetencji niezbędnych do świadomego uczestniczenia w kulturze. Aktualnie prowadzony jest nabór do wybranych grup artystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem. Poniżej zaś prezentujemy najbliższe wydarzenia ACK.

STREFA FILMU

• Koncert muzyki filmowej „W rytmie kina” z okazji Jubileuszu 30-lecia DKF-u - 18 października

• „Generał” - pokaz filmu z muzyką na żywo Michała Pukaluka - 24 października
    Link do wydarzenia

• „Wilczyca” – pokaz filmu z autorską narracją Doroty Masłowskiej - 31 października

STREFA MUZYKI

Akademicki Chór UG:

• Koncert w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - 19 października

• nabór uzupełniający - 4 grudnia

Gdańska Orkiestra Akademicka - otwarty nabór do końca października

Studio Wokalne UG - nabór uzupełniający 21 października

STREFA TAŃCA

STREFA TEATRU

• Teatr Tańca „Kiosk Ruchu” - nabór 23 października

• Grupa Teatralna „blACKout” - otwarte warsztaty 21 października

• PSTRO Przegląd Studenckich Teatralnych Realizacji Offowych - 24-26 października
    Link do wydarzenia

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w załączonych linkach do wydarzeń, na stronie ACK oraz na Social Mediach poszczególnych grup artystycznych.

Kalendarz ACK - październik
Opracowanie: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz/CKiP