Kursy językowe online w semestrze letnim 2021

nauka zdalna

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego oraz chętni spoza uczelni mogą skorzystać z oferty nauki języków obcych przygotowanej przez Centrum Języków Obcych UG we współpracy z Fundacją Rozwoju UG.

Oferta nauki obejmuje obecnie języki: angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, francuski, rosyjski oraz szwedzki.

- Trudne czasy pandemii mogą zostać przez Państwa wykorzystane z pożytkiem dla rozwoju osobistego, kariery zawodowej i satysfakcji z poznania nowego języka obcego lub udoskonalenia znajomości języka, który Państwo już znacie. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócą czasy mobilności i podróży zagranicznych, a wtedy umiejętność posługiwania się językiem obcym okaże się nieocenionamówi Iwona Musielska, Zastępca Dyrektora Centrum Języków Obcych ds. finansowo – technicznych.

Kursy językowe prowadzone są obecnie w formule online poprzez platformy MS Teams, Google Meet oraz Skype. Spotkania odbywają się w grupach 5-7 osób (cena 690 zł od osoby za semestr: 15 spotkań x 90 minut, czyli 30 h  lekcyjnych) i 8-10 osób (cena 580 zł od osoby za semestr: 15 spotkań x 90 minut, czyli 30 h  lekcyjnych).  Studenci i pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego mogą skorzystać ze zniżki 15% od podanych cen.

Kursy organizowane są przez Centrum Języków Obcych UG we współpracy z Fundacją Rozwoju UG i odbywają się pod okiem profesjonalnych i doświadczonych lektorów z CJO UG.

Szczegóły na temat proponowanych kursów znajdują się na stronie.

Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG