Międzynarodowe spotkanie świąteczne

Tradycją lat ubiegłych Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprosiło zagranicznych studentów przebywających na UG na spotkanie świąteczne.

Międzynarodowi goście reprezentowali różne zakątki świata m.in.: Azerbejdżan , Bangladesz, Belgię, Finlandię, Hiszpanię, Indie, Kenię, , Niemcy, Włochy i Słowację.

W malowniczej scenerii studenci mieli możliwość zapoznać się z polskimi tradycjami okołoświątecznymi. Dużą popularnością cieszyło się : pieczenie i dekorowanie pierniczków, przygotowanie sałatki warzywnej , a kreatywnie własnoręcznie przygotowane świąteczne ozdoby stanowiły wyjątkowe dekoracje. Wspólne ubieranie choinki było okazją do międzynarodowych rozmów. Spotkanie zakończyło się radosnym, kolędowym Karaoke.

Międzynarodowe spotkanie świąteczne
Biuro Promocji UG