Uniwersytet Dzieci w Gdańsku zaprasza na studia

Organizator wydarzenia:
Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Dzieci
Dodane przez ewitkowska - czw., 16/07/2020 - 08:44

Trwa rekrutacja na Uniwersytet Dzieci w Gdańsku. Twoje Dziecko może zostać studentem - zapraszamy na dwa kierunki: Odkrywanie, przeznaczone dla sześcio- i siedmiolatków oraz Inspiracje, kierowane do ośmio- i dziewięciolatków.

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Dzieci?

• to najstarszy uniwersytet dziecięcy w Polsce
  • zajęcia prowadzone są tu przez naukowców i specjalistów z wybranych dziedzin
  • stawia się tu na praktykę - mali studenci przeprowadzają doświadczenia, naukowe obserwacje i wyciągają z nich wnioski
  •  eksperci uczą dzieci krytycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów
  • wykłady i warsztaty organizowane są na uczelniach wyższych, w instytucjach kultury czy biznesu,

Jeśli twoje dziecko jest ciekawe świata i chcesz, by rozwinęło swoją kreatywność dobrze się przy tym bawiąc, zapisz je na zajęcia. Partnerem Uniwersytetu Dzieci w Gdańsku jest Uniwersytet Gdański (dane kontaktowe: mail: gdansk@ud.edu.pl, tel.: 570 427 435).

Plakat wydarzenia - rekrutacja na Uniwersytet Dzieci