Letni Koncert na Wydziale Biologii UG

Plakat

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Letnim Koncercie online, organizowanym przez Studencki Zespół Organizacji Eventów, działający przy Akademickim Centrum Kultury „Alternator” UG.

Już 4 czerwca o godzinie 18:00 spotkamy się na klimatycznym patio na Wydziale Biologii, aby wspólnie wsłuchać się w brzmienie letniej, nastrojowej muzyki. Za solidną dawkę emocji tego wieczoru odpowiedzialna będzie Sara Kordowska wraz z zespołem.

Sara Kordowska to 20-letnia artystka, która zadebiutowała wydając płytę w ramach wygranej konkursu „Będzie głośno” Czwórki Polskiego Radia. Jej utwory znajdują się również na składance Fresh N Dope, a jej wokal można usłyszeć na płycie Bonsoul obok O.S.T.R czy Słonia. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, pisze utwory dla debiutantów z ramienia Niebieski Label i prowadzi warsztaty pisania tekstów w całej Polsce. Dodatkowo jest studentką Kulturoznawstwa na specjalności Animacja kultury na Uniwersytecie Gdańskim. Koncert będzie połączeniem znanych piosenek z debiutanckiej płyty „Wszystko i Nic” w innych aranżacjach oraz nowych utworów, które pojawią się na kolejnym krążku artystki.

Równocześnie na facebooku ACK pojawi się transmisja online, zapewniamy, że nawet w domowym zaciszu emocje koncertowe gwarantowane! Transmisja odbędzie się na fanpagu ACK Alternator ➡ https://www.facebook.com/ackalternator/

ZAGRAJĄ:

Jędrzej Szmelter: perkusja SPD-S