Kolejne spotkanie w ramach cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition

Centrum Języków Obcych UG zaprasza na czwarte spotkanie w ramach cyklu Sunday Sessions – Swedish Edition. To projekt adresowany do studentów oraz pasjonatów Skandynawii.

Plakat

Tym razem podczas spotkania poruszone zostaną kwestie związane ze szwedzkimi kreacjami reklamowymi. Jakie istnieją podejścia, idee i rozwiązania w szwedzkiej branży reklamowej? O tym wszystkim porozmawiają uczestnicy projektu: Barbara Kuczmarska-Urbaniak, Anna Kalwasińska, Rasmus Andersson oraz Weronika Metlenga, lektor CJO UG i pomysłodawczyni projektu.

Cykl spotkań online jest otwarty dla studentów oraz pasjonatów Skandynawii, popularyzujący głównie kulturę skandynawską. - Tematami poruszanymi podczas spotkań są m.in. zagadnienia związane z kulturą, architekturą, językiem oraz mediami Skandynawii z głównym naciskiem na Szwecję -mówi Weronika Metlenga.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2021 roku o godzinie 11:30 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do spotkania: https://tiny.pl/rk78g

Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG