Konkurs dla studentów UG! Wygraj przejazd i pokrycie kosztów noclegu w trakcie Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021!

Kilka tysięcy gości: ministrowie i szefowie organizacji międzynarodowych, przedstawiciele biznesu, w tym największych i najbardziej znanych firm internetowych z różnych kontynentów, działacze organizacji pozarządowych i środowiska naukowego, teoretycy i praktycy spotkają się na Szczycie Cyfrowym, którego gospodarzem jest Polska.

Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021. odbędzie się w dniach 6 - 10 grudnia 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. IGF (Internet Governance Forum/Światowe Forum Zarządzania Internetem) to międzynarodowe spotkanie z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, umożliwiające globalną dyskusję o rozwoju internetu. Jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń w zakresie zarządzania internetem. IGF2021 będzie miejscem otwartej i realnej debaty m.in. o przyszłości platform internetowych. Hasło konferencji to Internet United (tłum. zjednoczony internet).
Podczas IGF2021 każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat przyszłości Internetu. Ty też możesz mieć wpływ na tę dyskusję!Więcej informacji o szczycie znajdziecie na stronie https://www.gov.pl/web/igf2021

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego pokryje koszty przejazdu i zakwaterowania (do 500 zł) pięciu studentów, którzy uzasadnią dlaczego chcieliby wziąć udział w szczycie, jak posłuży to ich rozwojowi, a może przysłuży się Uczelni.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, kierunek studiów oraz numer albumu oraz uzasadnienie należy przesłać do 8 listopada na adres parlament.studentow@ug.edu.pl

Kapituła konkursu, w skład której wchodzą Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia Profesor Arnold Kłonczyński, Zastępca Kanclerza ds. Informatyzacji, Komunikacji i Promocji Profesor Aneta Oniszczuk-Jastrząbek oraz przedstawiciel Parlamentu Studentów UG ogłoszą wyniki konkursu do 11 listopada 2021.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie https://parlament.ug.edu.pl/regulamin-konkursu/

igf
oprac.