Konferencja pt. "Ryzyka i konsekwencje podziału oraz sprzedaży grupy Lotos. Perspektywa ekonomiczno-społeczna"

Do 7 kwietnia można zarejestrować się na konferencję naukowo-gospodarczą pt. "Ryzyka i konsekwencje podziału oraz sprzedaży grupy Lotos. Perspektywa ekonomiczno-społeczna".

Podczas wydarzenia poznamy perspektywy naukowców z Wydziału Ekonomicznego, Wydziału Zarządzania, Wydziału Prawa i Administracji oraz z Politechniki Gdańskiej. Konferencję otworzy Paweł Olechnowicz były Prezes Grupy Lotos. Głos w debacie zabiorą m.in. Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego, prof. Witold Orłowski główny doradca ekonomiczny PwC i dr Zbigniew Canowiecki Prezydent Pracodawców Pomorza. Dyskusję poprowadzi Michał Niewiadomski, dziennikarz ekonomiczny.

Konferencja odbędzie się ósmego kwietnia między 9:30 a 13:30 w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warunkiem uczestnictwa w debacie jest rejestracja na stronie najpóźniej do 07.04.2022 r.

Plakat Wydarzenia
oprac. MJ/ZP