Język kluczem do sukcesu. Poznaj ofertę komercyjnych kursów językowych UG

Fot. Pixabay

Centrum Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Fundacją Rozwoju UG uruchamiają kursy językowe. Oferta skierowana jest zarówno do społeczności akademickiej jak i do osób spoza uniwersytetu. Kursant ma do wyboru pięć języków obcych. Naukę, na każdym poziomie zaawansowania, można podjąć - w trybie stacjonarnym - w nielicznych grupach lub indywidualnie. Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów akademickich.

Jesień i długie wieczory sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań. Jeśli myślisz o poprawie znajomości języków obcych, poznaj ofertę kursów językowych CJO UG.

Jakiego języka mogę się uczyć?

Do wyboru jest w ofercie pięć języków obcych: angielski (poziom od A2 do C1), niemiecki (od 0 do B1), hiszpański (od 0 do B1), włoski (tylko w trybie online, od poziomu 0 do A2) i szwedzki (od 0 do A2).

Tryb nauki

Większość zajęć odbywa się stacjonarnie, w Kampusie UG. Jedynie język włoski prowadzony jest w trybie online. Kurs składa się z 30 godzin lekcyjnych (to 15 spotkań po 90 minut każde).

Kurs grupowy czy indywidualny?

Kursant ma do wyboru trzy rodzaje grup. Pierwsza liczy od 5 do max. 7 osób, druga od 9 do 10 osób, a trzecia od 11 do 13 osób. Koszt udziału w zajęciach kształtuje się w zależności od liczebności grupy. Ceny za zajęcia to kolejno: 750 zł/os., 640 zł/os., 520 zł/os. Studenci i pracownicy UG mają prawo do 15% zniżki od wyżej wymienionych kwot.

Istnieje też możliwość podjęcia nauki w trybie indywidualnym. Wówczas do kursanta dojeżdża lektor. Cena takiego kursu to ok. 3 tys. zł/semestr (30 godzin lekcyjnych, 15 spotkań).

Terminy spotkań

Zajęcia prowadzone są w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, w godz. 17.00 - 18.30 lub 18.30 - 20.00

Możliwe są inne terminy i godziny spotkań, po wcześniejszym ustaleniu z lektorem. W załączniku znajduje się propozycja spotkań w semestrze zimowym 2022/2023.

Zapisy

Przy wyborze kursu i zgłoszeniu chęci uczestniczenia w zajęciach danej grupy (na adres mailowy: cjo.kursy@ug.edu.pl) należy podać język i w przybliżeniu poziom (od zera, A1, A2, B1, B2, C1), na który chce się zapisać, a także swoje dane kontaktowe.

Wszelkie informacje o kursach zamieszczone są na stronie internetowej CJO. Pytania i zgłoszenia można kierować na maila  cjo.kursy@ug.edu.pl lub telefon: 58 523 12 02/721 957 266 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

fot.
Załącznik Rozmiar