Ruszyły zapisy na kilkumiesięczne staże SEA-EU "Master Internships"

Chcesz zobaczyć, jak prowadzi się badania i staże na zagranicznych uczelniach? Planujesz podszkolić znajomość języków obcych? A może potrzebujesz zainwestować w swój rozwój zawodowy i naukowy? W przyszłym roku ruszają staże „Master internships" SEA-EU.

Pierwszą uczelnią SEA-EU zapraszającą studentów ze studiów magisterskich do udziału w kilkumiesięcznych stażach jest Uniwersytet Zachodniej Bretanii we Francji. Wyjazdy odbędą w II semestrze roku akademickiego 2022/2023 i zostaną sfinansowane ze środków Uniwersytetu w Breście. Wymagania, terminy wyjazdów, szczegóły finansowania są dostępne na stronie. Zainteresowane osoby są proszone o zapoznanie się z wybraną propozycją oraz wysłanie CV i listu motywacyjnego do opiekuna stażu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej znajdziecie listę ofert z poszczególnych kierunków studiów:

- Oceanography (Physical, numerical and observational oceanography) aplikacja do 28.01.2023

- Oceanography (Physical oceanography) aplikacja do 10.02.2023

- Biotechnology (Marine biofilm dynamic and bioprotection) aplikacja do 15.01.2023

- Chemistry (Chemistry, electrochemistry, spectroscopy) aplikacja do 1.02.2023

- Social sciences (Multidisciplinary research mainly in urban planning and biodiversity) aplikacja do 15.02.2023

- Social sciences (Social Science Research) aplikacja do 10.01.2023

- Literature (Humanities, French and Comparative Literature, Study of correspondences, Intimate writing, Literature of the Sea) aplikacja do 28.01.2023

- Language (Word-image relationships; current subject matter: “Breach and deviation”) aplikacja do 28.02.2023

- Geography (GIS HomMER - gathering of scientific interest on the man and the sea) aplikacja do 20.01.2023

Grafika
Natalia Lubińska/ Biuro SEA-EU UG