O czym przeczytamy w najnowszym numerze Gazety Uniwersyteckiej?

Zapraszamy do lektury najnowszego, kwietniowego numeru „Gazety Uniwersyteckiej”.

Znajdziecie w nim Państwo artykuł na temat konferencji „Focus on Ukraine”, relację ze Święta UG oraz wygłoszone podczas tej uroczystości przemówienie JM Rektora, prof. Piotra Stepnowskiego, artykuł prezentujący nową stronę internetową „Gazety Uniwersyteckiej”, artykuł na temat innowacyjnych projektów, zaprezentowanych przez naszych naukowców na konferencji „Uczelnie otwarte na innowacje”, relację z Dni Otwartych Uniwersytetu Gdańskiego, wywiady z dr Aleksandrą Brodecką-Goluch, mgr Wioletą Gierszewską oraz Stefanem Biedronką – muzykiem i doktorantem Uniwersytetu Gdańskiego, relacje z wydarzeń kulturalnych, takich jak: 8. Gdański Festiwal Kultury Żydowskiej „Shalom Polin” i spektakl Szymborska: kolaż, relacje z Retro Niedzieli i innych wydarzeń zorganizowanych w ostatnim czasie przez studentów i doktorantów UG, przegląd wydarzeń z życia uczelni, informacje sportowe oraz kolejną krzyżówkę.

Numer jest dostępny na stronie internetowej www.gazeta.ug.edu.pl, a już wkrótce również na stojakach zlokalizowanych w budynkach uczelni.

Tomasz Neumann, Redaktor Naczelny GU