Uczelnie jako generatory twórczej energii? Przyłącz się do debaty

ok

Jak na energię społeczną wpływa styk instytucji różnych sfer życia społecznego: uczelni, biznesu, samorządu, organizacji pozarządowych, instytucji edukacyjnych? Czy dynamizuje to wymianę energii czy może sprawia, że energia się anihiluje, odpływa? Co robić, aby dominował pierwszy rodzaj procesu? Jest szansa, by o tym porozmawiać – dołącz do debaty uczelnianej pt. Uczelnie jako generatory twórczej energii? Potencjały wewnętrzne – wyzwania współpracy ze środowiskiem – szanse i ryzyka?

Uniwersytet Gdański, Fundacja GAP, Miasto Gdańsk, Związek Farenheita oraz Pracodawcy Pomorza zapraszają na debatę uczelnianą, która odbędzie się we wtorek, 9 maja o godzinie 14:30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 4, Sala S309 (II p.).

Debatę poprowadzi prof. Cezary Obracht-Prondzyński z UG, a dyskutować będą: dr hab. Sylwia Mrozowska, prof. UG, Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, prof. Adriana Zaleska-Medynska, Dyrektor Uczelni Fahrenheita, Monika Chabior, Wiceprezydent Gdańska, prof. Jerzy Hausner, Przewodniczący Rady Programowej OEES.

Bezpłatna rejestracja pod linkiem: https://solidarniwrozwoju.pl/debata-uczelniana-2023/

Spotkanie będzie transmitowana na kanale Uniwersytetu Gdańskiego na portalu Youtube. Zapraszamy!

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG