Nowa współpraca z Gdańską Okręgową Izbą Aptekarską

Od lewej: prof. Arnold Kłonczyński, Prezes Michał Pietrzykowski i dr Piotr Zieliński.

Kolejne porozumienie o współpracy poszerza ofertę szkoleniową Uniwersytetu Gdańskiego! W dniu 23 sierpnia 2023 roku UG zawarł umowę z Gdańską Okręgową Izbą Aptekarską. Na jej mocy strony będą współdziałały w zakresie organizacji kursów i szkoleń, studiów podyplomowych, konferencji naukowych, sympozjów oraz innych przedsięwzięć.

Inicjatorem nawiązania współpracy było Centrum Kursów i Szkoleń Uniwersytetu Gdańskiego, które rozszerza swoją działalność, pozyskując kolejnych partnerów. W uroczystym podpisaniu porozumienia wzięli udział Prezes Gdańskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej mgr farm. Michał Pietrzykowski, Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG oraz Dyrektor Centrum Kursów i Szkoleń Uniwersytetu Gdańskiego dr Piotr Zieliński.

– Współpraca z samorządem aptekarskim, z farmaceutami, w szczególności w zakresie działalności szkoleniowej, to ważny krok dotyczący realizacji innych form kształcenia oraz wsłuchiwania się w potrzeby otoczenia społeczno-gospodarczego. Zbliżający się rok akademicki przyniesie wiele wyzwań szkoleniowych, cieszę się, że naszym kolejnym Partnerem została Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska – stwierdza dr Piotr Zieliński.

W ubiegłym roku akademickim Uniwersytet Gdański rozwinął swoją ofertę szkoleniową m.in. poprzez nawiązanie porozumienia o współpracy z:

dr Piotr Zieliński, Centrum Kursów i Szkoleń Uniwersytetu Gdańskiego, oprac. MJ