„Nieustannie się rozwijamy”. Neptun TV walczy o tytuł najlepszych mediów studenckich w Polsce!

Neptun TV

Istnieją zaledwie od kilku lat, a już konkurują o tytuł najlepszych mediów studenckich w Polsce. W ofercie Neptun TV znajdziemy transmisje sportowe na żywo, program muzyczny czy przegląd prasy. Ich pracę można docenić, oddając głos na stronie konkursu ProJuvenes do 12 listopada br.! Zwycięzców poznamy na gali 25 listopada.

- Jesteśmy nominowani w tym konkursie drugi raz. Rok temu sama nominacja była ogromnym wyróżnieniem, stawialiśmy dopiero pierwsze poważniejsze kroki jako telewizja studencka - mówi Prezeska Neptun TV Zuzanna Dzwilewska. - Natomiast teraz mierzymy już wyżej i z tego względu podejmujemy mocne działania promocyjne. Stworzyliśmy spot promocyjny, prowadzimy social media, nawiązujemy kontakty z trójmiejskimi kołami naukowymi i innymi nominantami z Pomorza.

Neptun TV

W ubiegłej edycji ProJuvenes Neptun TV zakwalifikowała się do konkursu jako jedyna inicjatywa studencka z Pomorza, natomiast teraz zauważone zostały także 3 inne działania: Baltic Chemistry Conference (Uniwersytet Gdański) w kategorii Uczelnia bez granic, Studenckie Dni Jakości (Politechnika Gdańska) w kategorii Studia na lepsze!, Piękna nasza Polska Cała (Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku) w kategorii Studia bez barier!.

O tym, kto zwycięży, zadecyduje liczba głosów i kapituła konkursu, jednak to ten pierwszy sposób punktowania będzie najważniejszy. - Staramy się pokazać, gdziekolwiek możemy. Dla osób z zewnątrz to jest chwila, a dla nas cud - tłumaczy Wiceprezeska Neptun TV Maja Domżalska.

- Nieustannie się rozwijamy. W tym roku naszą telewizję tworzy ponad 100 osób!  Prowadzimy transmisje sportowe na żywo, program muzyczny „Brzmi Dobrze” czy przegląd prasy. Chcemy ruszyć z serwisem informacyjnym, a już niedługo na naszej stronie pojawi się teleturniej. 15 listopada nagramy odcinek Familiady między Neptun TV a Radiem MORS -  zapowiada Zuzanna Dzwilewska.

W konkursie ProJuvenes głosować można do 12 listopada br. pod poniższym linkiem.

Marcel Jakubowski/Zespół Prasowy UG, fot. Neptun TV