Azjatycki soft power a prawo własności intelektualnej - promocja książki prof. Katarzyny Grzybczyk

fot.

Zapraszamy na spotkanie z prof. Katarzyną Grzybczyk, specjalistką w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa reklamy oraz prawa prywatnego międzynarodowego z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie jest związane z promocją książki pt. Azjatycki soft power a prawo własności intelektualnej.

Centrum Studiów Azji Wschodniej Uniwersytetu Gdańskiego, Katedra Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG, Koło Naukowe Teorii i Filozofii Prawa, Katedra Praw Człowieka i Prawa Własności Intelektualnej WPiA UG, Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na promocję książki prof. Katarzyny Grzybczyk zatytułowanej Azjatycki soft power a prawo własności intelektualnej, połączoną z wykładem autorki.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 14 czerwca 2024 r., o godz. 15.00 na Wydziale Prawa i Administracji UG (audytorium C).

Prof. dr hab. Katarzyna Grzybczyk - pracowniczka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, radczyni prawna, mediatorka sądowa, arbiter Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych. Zajmuje się prawem własności intelektualnej, prawem reklamy oraz prawem prywatnym
międzynarodowym, autorka wielu publikacji z tego zakresu.

Załącznik Rozmiar
zaproszenie.pdf 512.06 KB