Serwisy informacyjne Radia Mors także w języku angielskim

Flaga Wielkiej Brytanii

Foto: Simon Frederick/unsplash.com

Drodzy studenci, doktoranci, wykładowcy, pracownicy administracyjni, słuchacze, fani i pasjonaci Radia MORS UG – od teraz możecie słuchać serwisów informacyjnych także w języku angielskim.

Nieważne, czy chcesz podszkolić swój warsztat języka angielskiego, jesteś obcokrajowcem, studiujesz w ramach wymiany Erasmus, chcesz być na bieżąco z wydarzeniami akademickimi, czy po prostu wolisz treści w tym języku.

Na antenie Radia Mors ruszają serwisy informacyjne prowadzone w języku angielskim.

Możecie ich posłuchać w każdy piątek, sobotę i niedzielę o godz. 08:00, 11:00, 16:00 i 20:00 oraz w poniedziałek o godz. 08:00, 11:00 i 16:00, zaraz po aktualnościach w języku polskim. To codzienna dawka bieżących informacji z życia Uniwersytetu Gdańskiego, praktyczne wskazówki dla studentów i pracowników, a także wszystko, co powinniście wiedzieć o studenckich aktywnościach i wydarzeniach Trójmiasta.

Z kolei słuchacze wierni polskiej wersji wiadomości, mogą jej słuchać przez cały tydzień w powyższych godzinach.

Dodano przez: Zespół Prasowy UG