Studiuj na Pomorzu. Wirtualne targi edukacyjne NAWA

Zdjęcie poglądowe

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) zaprasza uczniów szkół średnich i studentów na wirtualne targi edukacyjne poświęcone możliwościom studiowania i podejmowania studiów doktoranckich w północnym regionie Polski. Zachęcamy do odwiedzania stoiska Uniwersytetu Gdańskiego.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 8 kwietnia, godz. 10:00 - 18:00 (GMT+1). Będzie ono doskonałą okazją do zapoznania się zarówno z perspektywami studiowania w regionie, który może pochwalić się kilkoma najsilniejszymi uczelniami w kraju, zabytkowymi miastami i pięknymi nadmorskimi krajobrazami. Potencjalni studenci będą mogli uzyskać informacje na temat programów studiów, przyjęć, dostępności stypendiów, czesnego i wszystkich innych istotnych tematów.

Chat na żywo/skype umożliwi indywidualne konsultacje z przedstawicielami uczelni. Webinarium NAWA i Studiuj w Pomorskim przedstawi możliwości kształcenia i kariery w regionie. Wszystko to bez pośredników i bez żadnych opłat.

Dodano przez: EMW/Zespół Prasowy UG