Dzień Otwarty Wydziału Ekonomicznego UG już wkrótce

Plakat wydarzenia

Planujesz studia na Wydziale Ekonomicznym, ale wciąż zastanawiasz się, jaki kierunek i specjalizację wybrać? Chcesz poznać nasz wydział i jego ofertę? Wszystkich kandydatów na studia zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach on-line, zaplanowanych na 26 kwietnia br., odbywających się w ramach Dnia Otwartego Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Jesteś w klasie maturalnej? Zastanawiasz się, który kierunek dostępny w ofercie Wydziału Ekonomicznego UG wybrać? Może nie jesteś pewien, która specjalizacja będzie dawała Ci największą satysfakcję ze studiowania? 

Jeśli jesteś zainteresowany WE, zapraszamy na spotkanie live na temat studiów I stopnia. Wydarzenie zaplanowane jest na poniedziałek, 26 kwietnia, w godz. 16.00-18.30.

Jeśli skończyłeś już studia, albo właśnie piszesz licencjat i wybierasz się na studia magisterskie również zapraszamy na spotkanie live poświęcone studiom II stopnia. Odbędzie się ono we wtorek, 25 maja, w godz. 16.00-18.30.

Link do Dni Otwartych ukaże się wkrótce na stronie WE oraz FB WE.

W trakcie spotkań dowiesz się między innymi:

  • Co nasi studenci mówią o kierunkach i specjalnościach na WE
  • Czego się nauczysz w trakcie studiów oraz jaką ścieżkę kariery zawodowej będziesz mógł wybrać
  • Jakie są możliwości studiowania za granicą, np. w ramach programu ERASMUS+
  • Wolisz studiować w języku angielskim w Trójmieście? Nasi studenci opowiedzą, jak to jest studiować na International Business
  • Jak dostać się na ekonomię, a jak na MSG? Czyli to, co najważniejsze. Wszystko, co musisz wiedzieć o procesie rekrutacji
  • Dodatkowo poznasz stosowane przez nas metody dydaktyczne! Dowiedz się, czym jest tutoring! Wczuj się w rolę studenta i poczuj, na czym polega gamifikacja zajęć!

Masz pytania? Możesz je zadać podczas sesji Q&A live lub przesłać wcześniej wykorzystując formularz do zadawania pytań.

Dzień Otwarty WE to również możliwość wzięcia udziału w ciekawych mini wykładach:

  • „Kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych”
  • „Komunikacja w biznesie międzynarodowym”
  • „Efekt latte, czyli o zarządzaniu finansami osobistymi”
  • „Sukces nie zna granic – czym są Born Globals”

Osoby zainteresowane udziałem w mini wykładach 26 kwietnia 2021 r. w godz. 16.00-18.30 prosimy o kliknięcie w link: Mini wykłady (każdy mini wykład trwać będzie ok. 15-20 minut).

Macie też okazję wziąć udział w zgamifikowanych prawdziwych ćwiczeniach wraz ze studentami, pod nazwą „Wyższa Szkoła Magii Marketingu” (UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń). Osoby zainteresowane udziałem w ćwiczeniach „Wyższa Szkoła Magii Marketingu” prosimy o kontakt mailowy: aleksandra.aziewicz@ug.edu.pl 

Choć chwilowo, z powodu ograniczeń związanych z pandemią, nie możemy zaprosić Państwa na zwiedzanie tajemniczych zakątków naszego wydziału „na żywo”, gorąco zachęcamy do wirtualnej wycieczki po Wydziale Ekonomicznym UG.

Do zobaczenia na Dniach Otwartych!

 

Dodatkowe informacje dla osób zainteresowanych WE i rekrutacją:

Terminy rekrutacji

Kontakt z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną

Informator dla kandydatów na studia

Dodano przez: EMW/Zespół Prasowy UG