Piątki z logistyką: Efektywne zarządzanie relacjami z dostawcami usług transportowych „LSPM”

Plakat wydarzenia

Naukowe Koło Logistyki kolejny raz zaprasza wszystkich studentów do udziału w spotkaniu pod hasłem „Piątki z logistyką”. Tym razem w roli prelegenta wystąpi Grzegorz Dziekanowski, Kierownik Zakupów NPR Supply Chain Grupy Żywiec S.A., a tematem spotkania będzie efektywne zarządzanie relacjami z dostawcami usług transportowych „LSPM”.

Spotkanie odbędzie się 30 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00. Zainteresowani spotkaniem mogą zgłaszać swój udział i zadawać pytania do prelegenta przez formularz. Warto dodać, że Grzegorz Dziekanowski, gość kolejnego spotkania z cyklu „Piątki z logistyką” zdobył wyróżnienie w kategorii „Rozwój i optymalizacja funkcji” w Konkursie na Lidera Zakupów 2020 organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów za zrealizowanie projektu: „Rozwój niskoemisyjnego transportu Grupy Żywiec”.

Uczestnicy spotkania, oprócz sporej dawki wiedzy, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.

Informacje o nadchodzących wydarzeniach w ramach Piątków z Logistyką można śledzić na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

Opiekunem Naukowego Koła Logistyki jest dr Leszek Reszka (leszek.reszka@ug.edu.pl), z którym można się kontaktować  w razie jakichkolwiek pytań dotyczących wydarzenia.

Informacje nt. Grupy Żywiec

Grupa Żywiec S.A. jest jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz liderem w innowacyjnych segmentach piwa. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw eksportowych, sprzedawane za granicą od ponad stu lat. Do najsilniejszych marek spółki należą też: Heineken, Namysłów, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia) i Specjal (północna), Brackie. Grupa Żywiec jest także wiodącym producentem i liderem rynkowym segmentu piw bezalkoholowych (Żywiec 0,0%, Heineken 0.0%, Warka Radler 0.0%). Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN.

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG