„Trudne słowo oligopol oraz teoria gier w ekonomii”. Wykład otwarty online

Zdjęcie poglądowe

We wtorek, 18 maja, odbędzie się kolejny wykład w ramach akcji Otwartych Wykładów Ekonomicznych UG. Tym razem będzie można wysłuchać wystąpienia online dr hab. Anny Blajer-Gołębiewskiej pt. ”Trudne słowo oligopol oraz teoria gier w ekonomii”.

Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady będą dotyczyć zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.

Wszyscy, którzy chcieliby dowiedzieć się o ekonomii czegoś więcej mogą zapisać się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne organizowane przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl. Więcej informacji pod nr. tel. 58 523-12-21

Wykład odbędzie się 18 maja w godz.  17.30 - 19.00.

Program Otwartych Wykładów Ekonomicznych - edycja II

NASI WYKŁADOWCY - edycja II

Dodano przez: EMW/Zespół Prasowy UG