Wirtualne Targi Edukacyjne Nawa. Odwiedź stoisko UG

Plakat wydarzenia

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) zaprasza uczniów szkół średnich i studentów na wirtualne targi edukacyjne poświęcone studiom w Polsce. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 maja, w godz. od 10:00 do 18:00 polskiego czasu.

Targi NAWA będą idealną okazją do bezpośredniego kontaktu z niemal 40 wiodącymi polskimi uczelniami. Możliwe będą bezpośrednie konsultacje poprzez czat i skype. Zapraszamy kandydatów do zapoznania się z informacjami dotyczącymi programów studiów, rekrutacji, dostępności stypendiów i opłat za studia oraz na wszelkie inne tematy.

Odwiedź wirtualne stoisko Uniwersytetu Gdańskiego

Wybrane uczelnie, ze szczególnym naciskiem na uniwersytety medyczne, poprowadzą webinaria poświęcone możliwościom nauki i kariery w Polsce. Odpowiemy na pytania i wskażemy gdzie szukać wiarygodnych informacji na temat studiów.

W ramach otwarcia targów zaprezentujemy najważniejsze informacje o polskim systemie szkolnictwa wyższego i zaprezentujemy studiów medycznych w Polsce. Początek 20 maja o 10:00 polskiego czasu na https://tjclick.clickmeeting.com/nawa-virtual-education-fairs-for-nordic-countries

Więcej na https://nawa.gov.pl/en/ i https://www.facebook.com/readystudygopoland/

Dodano przez: EMW/Zespół Prasowy UG