Wirus SARS-CoV-2 i jego wpływ na nasze codzienne życie podczas pandemii - webinar

Jak działają szczepionki na Covid-19 oraz co naukowcy już wiedzą o nowych wariantach wirusa SARS-CoV-2 dowiemy się podczas webinaru „Viruses, vaccines, COVID-19: molecular virology in simple terms".

 

Plakat

SEA-EU i Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszają na anglojęzyczny webinar "Viruses, vaccines, COVID-19: molecular virology in simple terms", który poprowadzi dr Alicja Chmielewska, będąca wirusologiem molekularnym. Tematem przewodnim będzie wirus SARS-CoV-2 i jego wpływ na nasze codzienne życie podczas pandemii. Dr Chmielewska odpowie także na pytania jak działają szczepionki, jakie są różnice między różnymi szczepionkami przeciwko COVID-19 oraz co wiadomo o ochronie przed pojawiającymi się wariantami wirusa. Na koniec zaplanowano sesję Q&A.

Spotkanie odbędzie się 22 czerwca o godz. 11:00 na platformie MsTeams. Rejestracja jest możliwa do 20 czerwca przez formularz https://tiny.pl/rzdng (link do spotkania zostanie udostępniony dzień przed webinarem).

 

 

Załączniki
Załącznik Rozmiar
Webinar Viruses pdf new logo UG.pdf 8.75 MB
Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG