Program stypendialny Beatrix Galindo

Uniwersytet w Kadyksie prowadzi wstępną selekcję kandydatów do programu stypendialnego Beatrix Galindo, uruchomionego przez hiszpańskie Ministerstwo ds. Uniwersytetów, Badań Naukowych, Rozwoju i Innowacji. Celem konkursu jest pozyskanie utalentowanych naukowców, którzy rozwinęli swoją karierę za granicą. Dofinansowanie będzie przeznaczone na zatrudnienie Post Doca na hiszpańskiej uczelni publicznej, przez co najmniej 4 lata.

Stypendia  Beatriz Galindo przyznawane będą w dwóch kategoriach Beatrix Galindo Senior - osoby z co najmniej 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu i badaniach za granicą od momentu uzyskania stopnia doktora oraz Beatrix Galindo Junior - osoby z mniej niż 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu i badaniach za granicą od momentu uzyskania stopnia doktora

 

Łącznie planowane jest zatrudnienie 40 pracowników w ramach kategorii Beatrix Galindo Senior  oraz 60 w ramach Beatrix Galindo Juniors we wszystkich hiszpańskich uczelniach, natomiast każda uczelnia może zawnioskować o maksymalnie 5 grantów Beatriz Galindo w ramach tylko jednej kategorii.

 

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie zgłoszenia (w załączeniu) oraz przesłanie do Belén Chinchilla na adres mailowy: technicalmanager.seaeu@uca.es do 17.02.2020 (do godz. 10:00).

 

Załączniki
Załącznik Rozmiar
Beatrix_Galindo_2020 193.44 KB
Biuro Promocji