Nowy cykl na WE: Spotkania z Praktyką Logistyki

fot. Pixabay

Naukowe Koło Logistyki zaprasza do uczestnictwa w nowym cyklu pt. „Spotkania z Praktyką Logistyki”. To inicjatywa, która ma połączyć teorię i praktykę logistyki dzięki spotkaniom z przedstawicielami dużych przedsiębiorstw produkcyjnych.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się z firmą Flex, dostawcą kompleksowych rozwiązań przyszłości dla małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie projektowania i wytwarzania produktów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zaplanowano je na 30 listopada 2021 r., o godz. 9:45, w formule hybrydowej: w auli D Wydziału Ekonomicznego oraz online.

- Do tej pory sztandarową tego typu imprezą były Sopockie Warsztaty Logistyczne (SWL), które z uwagi na pandemię od roku 2020 musieliśmy zawiesić. W czasie pandemii organizowaliśmy wirtualne Piątki z logistyką – cykl spotkań z praktykami. Powoli chcemy wrócić jednak do rzeczywistych spotkań z praktykami, stąd formuła hybrydowa - mówi dr Leszkek Reszka, opiekun Naukowego Koła Logistyki UG. - Część studentów, w liczbie nieprzekraczającej 150, będzie mogła uczestniczyć w spotkaniu w auli, a pozostali zdalnie. Oprócz tego w ramach cyklu odbywać się będą wizyty studyjne, oczywiście również przy uwzględnieniu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną.

Formularz zgłoszeniowy

Podczas spotkania z firmą Flex dowiedz się m.in., w jaki sposób funkcjonuje dział logistyki w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym, poznasz obowiązki i wyzwania na różnych stanowiskach w łańcuchu dostaw oraz potrzebne w tej pracy kompetencje. Firma przedstawi również propozycję płatnych staży w swoim przedsiębiorstwie.

Więcej o spotkaniu i firmie Flex

Zainteresowani mogą wysyłać swoje zgłoszenia przez formularz. Wszelkie pytania można kierować do opiekuna Naukowego Koła Logistyki, dra Leszka Reszki za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.

EMW/Zespół Prasowy UG