Ostatni webinar informacyjny dla kandydatów do Top Young 100

Grafika

Choć piąta edycja programu rozwojowego Top Young 100 rozpocznie się wiosną 2022 roku, już teraz organizowane są cykle niezobowiązujących webinarów informacyjnych, podczas których omawiane są zasady udziału w programie i  płynące z tego korzyści. Ostatni webinar dla kandydatów odbędzie się już 9 lutego br.

Top Young 100 to inicjatywa skierowana do najlepszych studentów kierunków związanych z szeroko pojętą branżą transportowo-spedycyjno-logistyczną.

- Program daje studentom możliwość uzupełnienia wiedzy i umiejętności zdobywanych podczas studiów o aspekty praktyczne.  Uczestnicy Top Young 100  mogą nabywać praktycznych umiejętności obsługi specjalistycznych narzędzi informatycznych wykorzystywanych w logistyce, jak również uczestniczyć w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie, nie mniej istotne w pracy logistyka - mówi dr Leszek Reszka z Wydziału Ekonomicznego UG, koordynator programu ds. współpracy z uczelniami.

Atutem programu jest udział w nim mentorów biznesowych - menedżerów logistyki, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami aspirującymi do pełnienia funkcji menedżerskich w logistyce, a z drugiej strony ich zaangażowanie stwarza płaszczyznę poznania wzajemnych oczekiwań pracodawców i przyszłych pracowników, zrozumienia ciągle zmieniających się potrzeb rynku pracy.

V edycja programu rozwojowego Top Young 100 rozpocznie się wiosną 2022 roku, a 9 lutego br. o godz. 18:30 na platformie Zoom odbędzie się ostatni webinar informacyjny o programie. To ostatnia okazja, by rozwiać wszelkie wątpliwości i zadać nurtujące pytania przed zgłoszeniem się do Programu.

Dołącz do spotkania 9 lutego 2022 r.

W razie pytań można kontaktować się z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem: biuroprojektuty100@psml.pl lub z opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim drem Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl.

Aktualne informacje na temat Programu na FB i Linkedin

EMW/Zespół Prasowy UG