„Studencie, bądź aktywny!” – wkrótce szkolenie z efektywnego zarządzania sobą w czasie

plakat

Jak realizować swoje cele zawodowe i osobiste? Jak się zmotywować, by zacząć lepiej planować swój czas? Jak odzyskać równowagę między życiem zawodowym i prywatnym? Jedną z odpowiedzi jest umiejętność właściwego zarządzania sobą w czasie, o której podczas kolejnej edycji szkolenia z cyklu „Studencie (doktorancie), bądź aktywny!” opowie mgr Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna z WNS UG.

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego rusza z kolejną edycją szkolenia skierowanego do studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego. Tym razem jest okazja do tego, by usprawnić zarządzanie sobą w czasie.

Szkolenie odbędzie się 31 marca 2022 r. o godzinie 15.00 w budynku przy ul. Wita Stwosza 58 w sali 132.

Link do zapisów

Głównym celem szkolenia będzie inspiracja do życia w zgodzie z zasadą work-life balance, w której za cel stawia się odnalezienie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Podczas spotkania poznamy narzędzia i metody skutecznego zarządzania sobą w czasie, dowiemy się, jak wyznaczać i realizować cele osobiste i zawodowe, a także nauczymy się, jak planować czas i ustalać priorytety dla swoich działań.

Szkolenie poprowadzi mgr Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu. Od ponad pięciu lat zajmuje się także organizacją i promocją wydarzeń naukowych i popularno-naukowych oraz wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania strategii marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG