„Zbuduj swoją markę osobistą”. Szkolenie dla studentów UG

plakat

Przed nami kolejne szkolenie organizowane w ramach cyklu “Studencie bądź aktywny!”. Tym razem dowiecie się, dlaczego warto świadomie budować markę osobistą już podczas studiów, jak to zrobić, a dodatkowo przeanalizujecie możliwe zagrożenia wizerunkowe.

26 kwietnia 2022 r., w godzinach 15:00-18:00, w budynku przy ul. Wita Stwosza 58 (sala 132) odbędzie się szkolenie pt. „Zbuduj swoją markę osobistą”.

Zapisy na szkolenie pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7FC5suMenU2sXk3Z214…

Personal branding może przynieść wiele korzyści. Posiadanie silnej i autentycznej marki osobistej buduje pewność siebie i wpływa pozytywnie na rozwój kariery zawodowej. Jeśli zastanawiasz się, czy warto rozpocząć przygodę z personal brandingiem, przyjdź na warsztat. Podczas spotkania dowiesz się, dlaczego warto świadomie budować markę osobistą już podczas studiów, poznasz metody i narzędzia, które wykorzystasz do budowy marki osobistej, przeanalizujesz możliwe zagrożenia wizerunkowe oraz znajdziesz ich rozwiązania.

Szkolenie poprowadzi mgr Magdalena Iwanowska z Instytutu Psychologii Wydziału Nauk Społecznych UG – psycholożka społeczna, edukatorka, społeczniczka. Pracowniczka naukowo-dydaktyczna w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z obszaru psychologii w mediach i marketingu oraz pomaga rozwijać innym kompetencje społeczne. Realizuje badania dotyczące wpływu mediów, w tym mediów społecznościowych, na dobrostan nastolatek i nastolatków. Współautorka książki „Tajemnice reklamy. Jak reklama wpływa na dzieci i młodzież”. Od 15 lat jest związana z instytucjami, których celem jest wszechstronna, nieszablonowa i przyjazna edukacja dzieci i młodzieży. Wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG