Zajrzyj na Mini Targi Pracy UG

plakat

Spotkania z pracodawcami, oferty pracy, staży, porady ekspertów, rozmowy z rekruterami, możliwość skonsultowania CV – przed nami Mini Targi Pracy „Dzień z karierą”. Jeśli rozglądasz się za nowymi wyzwaniami i już teraz myślisz o możliwościach rozwoju ścieżki kariery zawodowej, nie może cię tu zabraknąć. Wtorek, 24 maja, start od godz. 10 – do zobaczenia.  

Targi odbędą się na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie (przy Auli im. Tadeusza Ocioszyńskiego), we wtorek 24 maja 2022 r., w godzinach 10:00 – 14:00. Będą doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z pracodawcami, poznania aktualnych ofert pracy i staży, czy odbycia rozmów z ekspertami rynku pracy.

Swoją obecność na wydarzeniu potwierdziło osiem firm: Accenture, State Street, DNV, Arla, Metsa, PwC, LSEG/Refinitiv oraz EY.

- Wiosną pracodawcy proponują wiele ofert stażowych, tak, aby studenci w czasie wakacyjnym mogli zdobyć cenne doświadczenie zawodowe – mów Aleksandra Stenke, Kierownik Biura Karier UG. – W czasie wydarzenia można będzie zdobyć porady w zakresie całego procesu  rekrutacyjnego, począwszy od dobrze zbudowanego CV, aż po rozmowy rekrutacyjne, ścieżkę rozwoju zawodowego w poszczególnych firmach, rodzaje stanowisk, wykonywanych zadaniach i wymaganych kompetencjach. Swoje stoisko będzie także miało Biuro karier UG, które oferuje konsultacje CV, doradztwo zawodowe oraz badanie testami kompetencji i coaching.

Tego dnia, z myślą o uczestnikach wydarzenia, zaplanowano też szereg innych atrakcji. To m.in.: konkursy z nagrodami, poczęstunek, pyszna kawa i orzeźwiająca lemoniada.

EMW/Zespół Prasowy UG