Wydział Ekonomiczny UG zaprasza na kolejne spotkanie z praktyką logistyki

grafika

Michał Moteka z LPP Logistics.

Naukowe Koło Logistyki zaprasza do uczestnictwa w kolejnym odcinku z cyklu „Spotkania z Praktyką Logistyki”. To inicjatywa, która łączy teorię i praktykę logistyki dzięki spotkaniom z przedstawicielami dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. W roli prelegenta wystąpi tym razem Michał Moteka, Logistics Process and Automation Development Manager w LPP Logistics.

20 grudnia o godz. 9:45 w sali C301 sopockiego Wydzialu Ekonomicnzego UG można będzie posłuchać Michała Moteki z LPP Logistics.

Podczas spotkania gość opowie m.in o:

  • podejściu do projektowania procesów logistycznych i automatyki magazynowej
  • różnych profilach zamówień do obsługi przez dany obiekt logistyczny
  • charakterystyce dwóch różnych Centrów Dystrybucyjnych
  • procesach funkcjonujących w obiektach
  • nowoczesnych rozwiązaniach automatycznych w obiektach LPP Logistics

LPP Logistics

LPP Logistics to obecnie jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Spółka tworzy i obsługuje procesy logistyczne pięciu marek odzieżowych grupy LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay). Globalna sieć zaopatrzenia i dystrybucji LPP Logistics jest zarządzana z Centrali w Pruszczu Gdańskim i obejmuje operacje realizowane w oparciu o własną infrastrukturę, jak i przy współpracy z innymi operatorami logistycznymi. LPP Logistics zarządza obecnie 8 obiektami magazynowymi, w tym 3 Centrami Dystrybucyjnymi i 5 Fulfillment Centers (3 w Polsce i 2 za granicą). Centrum Dystrybucyjne w Pruszczu Gdańskim jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Łączna powierzchnia magazynowa LPP Logistics to ponad 400 tys. m²!

Specjaliści różnych obszarów TSL (transport, spedycja, logistyka) mają tu możliwość rozwoju poprzez realizację zadań na skalę światową, dzięki najlepszym narzędziom, topowej technologii i stabilności płynącej z pracy dla klienta wewnętrznego.

Informacje o nadchodzących wydarzeniach w ramach cyklu spotkań można śledzić na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.
Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG