Rekrutacja do VI edycji programu Top Young 100

logo

Jeśli chcesz rozwijać się pod okiem osobistego mentora z branży TSL i szeroko pojętego łańcucha dostaw lub spróbować swoich sił w rozwiązywaniu problemów biznesowych, weź udział w rekrutacji do  Programu Top Young 100, który wspiera i promuje młode talenty na rynku zawodowym.

Do 12 marca 2023 r. trwa rekrutacja do VI edycji Top Young 100, inicjatywy skierowanej do najlepszych studentów kierunków związanych z szeroko pojętą branżą Transport – Spedycja - Logistyka.

- Rynek pracy intensywnie poszukuje digitalowych kompetencji u pracowników, stąd w VI edycji program Top Young 100 zadba nie tylko o rozwój uczestników z zakresu logistyki, ale też o zrozumienie przez nich procesów transformacji cyfrowej, aby będąc logistykiem, skutecznie budować cyfrowe rozwiązania – mówi dr Leszek Reszka z Wydziału Ekonomicznego UG, opiekun akademicki programu na Uniwersytecie Gdańskim.

Program skierowany jest do najlepszych studentów związanych z branżą Transport – Spedycja – Logistyka. Tworzą go trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie, a jego głównym celem jest umiejętność budowania współpracy pomiędzy tymi środowiskami - wymiana doświadczeń, pomysłów i nawiązywanie wzajemnych relacji poprzez rozwiązywanie realnych wyzwań biznesowych u partnerów programu.

Co zyskasz przystępując do Top Young 100? M.in. opiekę mentora, nowe kompetencje potrzebne na rynku pracy, możliwość stworzenia własnej sieci kontaktów biznesowych, poznania wymagań biznesu i przyszłych pracodawców. Zdobędziesz też cenne doświadczenie dzięki pracy nad rzeczywistymi wyzwaniami biznesowymi i współpracą z firmami.

Aktualne informacje na temat programu:

https://www.facebook.com/topyoung100

https://www.linkedin.com/company/top-young-100/

W przypadku zainteresowania programem zachęcamy do kontaktu z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem: biuroprojektuty100@psml.pl lub z opiekunem programu, drem Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl.

EMW/Zespół Prasowy UG