Wykład " Samoświadomość kluczem do równowagi. Strategia radzenia sobie ze stresem w obliczu choroby u siebie lub członka rodziny"

Biblioteka UG oraz Akademia Walki z Rakiem zapraszają serdecznie pracowników oraz studentów Uniwersytetu Gdańskiego na spotkanie organizowane w ramach Klubu Akademii Walki z Rakiem działającej przy Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku.

18 kwietnia (wtorek) o godzinie 16.00 w sali chilloutu (pierwsze piętro) Biblioteki Głównej UG odbędzie się wykład poświęcony edukacji zdrowotnej zatytułowany:” Samoświadomość kluczem do równowagi. Strategia radzenia sobie ze stresem w obliczu choroby u siebie lub członka rodziny”, który poprowadzi Danuta Stopieńska (psychoonkolożka, edukatorka profilaktyki zdrowotnej, terapeutka).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc konieczne jest zgłoszenie swojego uczestnictwa.

Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo: awzr@fundacjahospicyjna.pl lub smsem: 668 450 753

Edu
BUG