Sea of diversity – ruszył konkurs fotograficzny sojuszu SEA-EU

Interesujesz się fotografią? Lubisz wyzwania? Doceniasz wagę różnorodności zarówno w kontekście ekologicznym, jak i społecznym? Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK!” - mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje.

SEA-EU Photo Contest to dwuetapowy konkurs adresowany do studentów i pracowników uczelni partnerskich European University of the Seas (SEA-EU). Zwycięskie zdjęcia zostaną wystawione w Galerii Uniwersytetu w Splicie w listopadzie 2023 roku, a ich autorzy otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 euro. 

Hasło tegorocznej edycji to „Sea of diversity” – morze różnorodności, głębia odczytań, bezkres interpretacji. Chcemy poznać Twoje spojrzenie na ten temat, uchwycone za pomocą aparatu.

Zgłoś swoją pracę w etapie lokalnym do 31 października! 

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcie, które koresponduje z hasłem tegorocznej edycji. Wyślij je na adres: seaeu@unist.hr z odpowiednim opisem i notą dotyczącą zgody na jego wykorzystanie (szczegóły w regulaminie). Śledź social media SEA-EU na Uniwersytecie Gdańskim, by dowiedzieć się, czy Twoja praca jest jedną z wybranych do reprezentowania naszej uczelni na szczeblu międzynarodowym.

Na zwycięzcę lokalnego etapu czeka nagroda rzeczowa oraz możliwość zaprezentowania swojej pracy na wystawie w Splicie.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Załączniki
Załącznik Rozmiar
Regulamin konkursu 964.5 KB
SOD
Barbara Madany/ ACK UG "Alternator"