Mini Targi Pracy na WNS UG - fotorelacja

Studenci

Studenci Uniwersytetu Gdańskiego szukali pierwszych staży i prac na Wydziale Nauk Społecznych. Na Mini Targach Pracy Biura Karier UG „Moja kariera” pojawiły się jedne z największych firm na Pomorzu, w tym LPP i PwC.

Podczas wydarzenia studenci mogli nie tylko spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, ale także przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy poznać szczegóły procesu rekrutacji. Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego oferowało uczestnikom targów konsultacje CV i wsparcie w znalezieniu odpowiedniej dla siebie firmy.

Wiktoria Laskowska

- Skończyłam Finanse i Rachunkowość, a teraz studiuję Zarządzanie, specjalność HR w Organizacji. Przyszłam się rozejrzeć, zobaczyć, jakie są staże lub praktyki. Najbardziej interesują mnie firmy związane z finansami, widziałam, że stoisko ma tutaj State Street. Chciałabym zdobyć doświadczenie w rachunkowości czy księgowości, żeby móc potem wpisać coś do CV - mówi Wiktoria Laskowska, studentka Zarządzania (I rok studiów magisterskich). - Nie szukam jeszcze pracy na całe życie, tylko stażu na 3 miesiące, takiego dobrego punktu startowego.

Na Wydziale Nauk Społecznych stoiska przygotowały:

• Flex
  • LPP