VII edycja Top Young 100 - webinar informacyjny

Jeśli jesteś ambitną studentką/ambitnym studentem i chcesz zdobyć doświadczenie, które doceni Twój przyszły pracodawca oraz już teraz budować swoją ścieżkę kariery pod okiem eksperta, dołącz do  VII edycji rocznego programu rozwojowego Top Young 100. Aby dowiedzieć się więcej, zapisz się na webinar informacyjny zaplanowany na 18 stycznia.

Program Top Young 100 organizuje Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów. Inicjatywa łączy trzy środowiska - biznesowe, akademickie i studenckie - oraz daje możliwość:

  • podjęcia realnych wyzwań biznesowych, rozwiązywanych przez międzyuczelniane zespoły studentów we współpracy z przedsiębiorstwami
  • szkoleń, dzięki którym uczestnicy będą kształtować kompetencje z zakresu szeroko pojętej logistyki i nie tylko
  • mentoringu - indywidualnych relacji rozwojowych studenta z doświadczonym menadżerem
  • dostępu do platformy internetowej z wyselekcjonowanymi ofertami pracy

Jeśli chcesz zmierzyć się z realnymi wyzwaniami przedsiębiorstw i marzysz o indywidualnej współpracy z mentorem, weź udział w kolejnej, VII edycji Top Young 100.

18 stycznia 2024 r. odbędzie się webinar informacyjny, podczas którego dowiesz się wszystkiego na temat Top Young 100, a jeśli wciąż będziesz miał(a) pytania lub wątpliwości - to będzie idealne miejsce, żeby je zadać i otrzymać rzetelną odpowiedź!

Webinar odbędzie się na platformie MS Teams. Start o godzinie 17:00. Link do zapisów: https://forms.office.com/e/RUe2ANB9T4

Więcej informacji na stronie projektu https://topyoung100.pl oraz w mediach społecznościowych: FB, Linkedin.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem: biuroprojektuty100@psml.pl lub z opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim dr. Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl.

grafika
EMW/Zespół Prasowy UG