XIII EuroSympozjum PLAIS w sprawie transformacji cyfrowej

Logo

Katedra Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na The XIIIth PLAIS EuroSymposium on Digital Transformation, którego organizatorem jest Uniwersytet Gdański i Polski Oddział Stowarzyszenia Systemów Informacyjnych (PLAIS), którego prezesem jest prof. Stanisław Wrycza z UG.

XIII EuroSympozjum, które odbędzie się online 23 września 2021 r. ma na celu promocję i rozwój wysokiej jakości badań naukowych we wszystkich kwestiach związanych z cyfrową transformacją i innowacjami.

Wydarzenie stanowi forum dla naukowców i praktyków do interakcji, współpracy i rozwijania obszarów transformacji cyfrowej i innowacji. Obecnie EuroSymposium jest kierowane przez Radę Doradczą, składającą się z wybitnych naukowców, którzy kierują tym wydarzeniem online.

Zgłoszeń można dokonywać pod linkiem

Organizatorami XIII EuroSympozjum PLAIS/SIGSAND są Polski Oddział Stowarzyszenia Systemów Informacyjnych (PLAIS) oraz prof. Stanisław Wrycza z Katedry Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. W Komitecie Konferencyjnym  prof. dr hab. Stanisław Wrycza, Prezes Polskiego Oddziału AIS – PLAIS z Katedry Informatyki Ekonomicznej Wydziału Zarządzania UG.

Sympozjum objęte jest patronatem Europejskiego Centrum Badań nad Systemami Informacyjnymi (ERCIS) oraz Komitetu Informatyki Polskiej Akademii Nauk

Więcej informacj

Biuro Rzecznika Prasowego