Prof. UG członkiem komitetu doradczego ds. nagrody Award for Good Administration

Logo Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich

Europejska Rzecznik Praw Obywatelskich Emily O'Reilly powołała dra hab. Tomasza Tadeusza Koncewicza, prof. UG z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w skład trzyosobowego Advisory Committee, którego zadaniem jest ocena i wstępny wybór najlepszych kandydatur zgłoszonych do przyznawanej co roku nagrody „Award for Good Administration”.

Europejska Rzecznik Praw Obywatelskich Emily O'Reilly zaprasza do nominacji do trzeciego już konkursu „Award for Good Administration” w instytucjach UE. Nominacje do nagrody - które mają zostać przesłane do końca stycznia 2021 r. - mogą być zgłaszane przez pracowników UE lub przez przedsiębiorstwa, stowarzyszenia lub grupy społeczeństwa obywatelskiego. Nominowana praca powinna mieć widoczny i pozytywny wpływ na życie obywateli UE.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy do nagrody dostępne są na str. Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich

Biuro Rzecznika Prasowego