8. edycja konferencji IWASOM już w lipcu! 

Plakat

Wybitni naukowcy z całego świata spotkają się w Gdańsku na konferencji International Workshop on Advanced Spectroscopy and Optical Materials (IWASOM). W dniach 7-12 lipca br. badacze przedstawią najnowsze odkrycia na temat zaawansowanych metod spektroskopowych w fizyce, chemii i inżynierii materiałowej.

Tematyka konferencji IWASOM dotyczy rewolucyjnych technologii wykorzystywanych w przemyśle optoelektronicznym i oświetleniowym, zaawansowanych metod tworzenia materiałów optycznych, nanomateriałów i metamateriałów, używanych w technice oświetleniowej, fotowoltaice, diagnostyce i terapii medycznej.

Podczas ósmej edycji IWASOM głos zabiorą także studenci i młodzi badacze. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach konkursu „Doskonała Nauka II - Wsparcie konferencji naukowych”, dzięki czemu studenci i doktoranci otrzymali zniżki na opłatę konferencyjną oraz możliwość bezpłatnego zakwaterowania. Nowością jest również specjalny program wykładów tutorialowych prowadzonych przez wybitnych uczonych, obejmujący zaawansowane tematy z zakresu spektroskopii i nauki o materiałach.

Zapraszamy na Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki. Nadchodząca konferencja IWASOM to nie tylko wystąpienia wybitnych badaczy, ale także sesja plenerowa w Sopocie, wystawa plakatów i program wydarzeń towarzyszących.

Więcej informacji.

Załączniki
Załącznik Rozmiar
Plakat 670 KB
oprac. MJ/ZP