Wirtualne Targi Edukacyjne Nawa. Odwiedź stoisko UG

Plakat wydarzenia

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) organizuje wirtualne targi edukacyjne dla kandydatów zainteresowanych studiami w Polsce. Kolejne, marcowe spotkania online, odbędą się w czterech terminach: 4, 11,18 i 25 marca 2021 r. Uniwersytet Gdański jest jedną z polskich uczelni biorących udział w wydarzeniu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Już 4 marca, w ramach Targów Edukacyjnych Nawa, ruszają kolejne spotkania online. Poniżej zamieszczamy marcową rozpiskę spotkań, w których Uniwersytet Gdański weźmie udział:

• 4 marca - Ukraina - 8:00-16:00 PL/ 9:00-17:00 GMT+2
  • 11 marca - Ameryka Łacińska - 16:00-20:00 PL/ 9:00-13:00 Mexico City/ 12:00-16:00 Brasilia
  • 18 marca - Grupa Wyszehradzka - 8:00-16:00
  • 25 marca - Hiszpania - 8:00-16:00

Targi NAWA to okazja do bezpośredniego kontaktu z ponad 50 najlepszymi polskimi uczelniami, bez konieczności wychodzenia z domu. Przez stronę targów przyszli studenci mogą porozmawiać (na czacie lub przez Skype) z przedstawicielami uniwersytetów oraz członkami NAWA i zadawać im pytania dotyczące m.in. programów studiów, rekrutacji, dostępności stypendiów i opłat za studia.

Podczas targów dostępne będą też szczegółowe informacje o ofertach uczelni, a studenci będą mogli wziąć udział w serii webinariów z udziałem wybranych uniwersytetów. Uczestnicy dowiedzą się też, dlaczego warto planować swoją edukację i karierę w Polsce. Przedstawione zostaną najważniejsze kwestie dotyczące systemu szkolnictwa wyższego w Polsce oraz wskazane miejsca, w których należy szukać informacji na temat studiów.

EMW/Zespół Prasowy UG