Dni Kariery 2021 w formie online

Dni Kariery logo

Wirtualna wioska targowa, networking, konsultacje z pracodawcami oraz wiele możliwości by rozpocząć karierę – te i wiele innych wydarzeń czekają na uczestników Dni Kariery organizowanych przez organizację AIESEC.

- Jako Dni Kariery od ponad 25 lat tworzymy platformę, która łączy świat akademicki z najlepszymi pracodawcami w Polsce. Ze względu na sytuację epidemiologiczna wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się w formule ONLINE.  9 kwietnia chcemy, aby uczestnicy mieli możliwość znalezienia pracy, praktyk lub staży w Gdańsku – mówią organizatorzy wydarzenia.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w godzinnej prezentacji wybranej firmy, podczas której będzie możliwość poznania swojego przyszłego pracodawcy oraz zgłębienia wiedzy na temat możliwości rozwoju, jakie oferuje. Przewidziana została również możliwość indywidualnych rozmów z przedstawicielami danej firmy na temat ofert pracy. Takie konsultacje będą idealną możliwością zapoznania się z ogłoszeniami firmy oraz porozmawiania z rekruterem na temat procesu rekrutacyjnego.

- Nasze wydarzenie to możliwości na spotkanie się z pracodawcami i zdobycie informacji na temat ścieżek kariery w największych polskich firmach, poznanie obecnej sytuacji na rynku pracy, zdobycie informacji na temat kompetencji i umiejętności, które są wymagane na konkretnych stanowiskach, a także skorzystanie z porad naszych doradców w sprawie Twojego CV – zachęcają do udziału organizatorzy. - Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Jako Twoi rówieśnicy najlepiej znamy Twoje potrzeby i chcemy, abyś mógł wykorzystać możliwości na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównanie wielu ofert i wybranie tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim. – dodają.

Dni Kariery wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 - Godna praca i wzrost ekonomiczny.  Jako najstarsze targi pracy w Polsce działają na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich.

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC, największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.

Więcej informacji i zapisy

Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG