Wysoko punktowane publikacje pracowników Wydziału Zarządzania UG po konferencji AMCIS

Wśród najlepszych publikacji, prezentowanych podczas Americas Conference on Information Systems (AMCIS) – konferencji dla naukowców i profesjonalistów zajmujących się systemami informatycznymi i technologiami informacyjnymi, znalazły się 4 publikacje pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

AMCIS jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej prestiżowych konferencji IS/IT na półkuli zachodniej i stanowi platformę do dyskusji panelowych oraz prezentacji recenzowanych artykułów naukowych dotyczących systemów informatycznych.

Każdego roku, spośród 700 zgłoszeń, wybierane są najlepsze artykuły i prezentacje panelowe. W roku 2021, wśród najlepszych znalazły się 4 publikacje pracowników Wydziału Zarządzania UG:

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG