"Wspierajmy się! Tu i teraz”. Zapraszamy na spotkanie otwarte online

zdjęcie

Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na otwarte spotkanie online pt. „Wspierajmy się! Tu i teraz”. Przyjdź i posłuchaj, jak nie dać się dezinformacji oraz porozmawiaj z psychologami o tym, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wspierać w tym innych.

ACWP wspólnie z mgr Katarzyną Racą, naukowczynią z Wydziału Zarządzania UG, która tworzy algorytm wynajdujący fake newsy w Internecie, opowiedzą o tym, jak nie dać się dezinformacji.

Dodatkowo psycholożki z UG, dr Agata Rudnik i mgr Agata Ruźniak-Lubocka, podpowiedzą, jak sobie radzić z trudnymi emocjami i wspierać w tym innych, dlaczego nasz umysł tak lubi czarne scenariusze - o pułapkach myślenia i jak przekuć stres w motywację.

Zapraszamy 2 marca (środa) w godz. 17:00-19:00.

Link do wydarzenia na MS Teams.

Do zobaczenia!

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG