Audyt to ich żywioł. Studenci WZR finalistami Audit OdyssEY

Fot. EY Careers

Ryszard Szczypior oraz Wojciech Kaluga - studenci kierunku Finanse i Rachunkowość Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego znaleźli się w gronie finalistów prestiżowego konkursu Audit OdyssEY, organizowanego przez EY.

Studenci z Wydziału zarządzania UG, Ryszard Szczypior oraz Wojciech Kaluga, wiedzą doskonale, jak w praktyce wygląda praca audytora i z jakimi zadaniami przychodzi mierzyć się w projekcie audytowym. Ich wiedza została doceniona -  zdobyli trzecie miejsce w tegorocznej edycji konkursu Audit OdyssEY.

Wydarzenie przeznaczone jest dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się, na czym polega biznes od środka i jak działają różnorodne, rządzące nim procesy. Jest też świetną okazją do tego, by sprawdzić swoje siły.

- Dzięki kilkuetapowym case’om merytorycznym, przygotowanym przez ekspertów z Audytu EY, uczestnicy dowiadują się jeszcze więcej o pracy w audycie i o tym, jak dokonać świadomego wyboru swojej drogi zawodowej – piszą organizatorzy.

Konkurs Audit OdyssEY składa się z trzech etapów. Finał polega na rozwiązaniu studium przypadku.

Więcej informacji na stronie organizatora

Fotorelacja z gali z wręczenia nagród

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG