Kongres Ekonomicznych i Ekologicznych Kół Studenckich na UG

Logo

Konferencja naukowa pt. „Kongres Ekonomicznych i Ekologicznych Kół Studenckich”, organizowana przez Wydział Ekonomiczny i Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego w ramach projektu „Science Clubs – znane i nieznane oblicza nauki”, to doskonała okazja do wymiany poglądów z obszaru ekologii i ochrony  środowiska, ekonomii oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych. Do udziału zapraszamy koła naukowe oraz wykładowców i studentów.

Idea kongresu powstała na Wydziale Ekonomicznym w 2017 r. z inicjatywy opiekunów kół naukowych (KN Finansów Międzynarodowych, KN Europejskie Forum Integracji Europejskiej, KN Konsylium).

Dołącz do spotkania

Celem organizowanego kongresu jest stworzenie platformy wymiany poglądów oraz wiedzy z obszaru ekologii i ochrony środowiska, ekonomii oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych, jak również wyników badań interdyscyplinarnych oraz umożliwienie rozwoju naukowego studentów skupionych w kołach naukowych.

W sesjach naukowych wezmą udział: Koło Naukowe Ochrony Środowiska, Koło Naukowe Chemików, Koło Biznesu Chemicznego, Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych, Koło Naukowe Transportu i Marketingu, Koło Naukowe Przedsiębiorczości Start-up oraz Koło Naukowe Polityki Gospodarczej.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się online, 26 marca, w godz. od 9 do 16. Organizowana jest w ramach projektu „Science Clubs w Uniwersytecie Gdańskim – znane i nieznane oblicza nauki” w ramach programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki/Doskonała Nauka, finansowanego przez Ministra Edukacji i Nauki.

Więcej informacji na str. Wydziału Ekonomicznego UG

Dodano przez: EMW/Zespół Prasowy UG