Uniwersytecka pocztówka z wakacji – konkurs

plakat wydarzenia

Parlament Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają uniwersyteckie gadżety.

- Po nietypowym, trudnym ze względu na Covid-19 roku akademickim nadszedł czas upragnionych wakacji – wyjazdów, wycieczek, odpoczynku. Część z Was z pewnością spędzi go w naszym ukochanym Trójmieście, inni udadzą się różne strony, by odwiedzić rodzinę, znajomych, poznać nowe miejsca czy odbyć letni staż lub popracować. Jednak niezależnie od tego, gdzie będziecie latem, możecie wziąć udział w naszym konkursie fotograficznym „Uniwersytecka pocztówka z wakacji” – mówi Łukasz Bień, Kierownik Biura Parlamentu Studentów Uniwersytetu Gdańskiego.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zasady są bardzo proste! Należy zrobić zdjęcie, na którym znajdzie się motyw związany z Uniwersytetem Gdańskim (może to być np. zdjęcie z jednym z budynków UG czy zdjęcie, na którym będziecie ubrani w odzież z logo uniwersytetu) i wysłać je na adres parlament.studentow@ug.edu.pl do 20 września 2021 r.  

Do dzieła! Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami, m.in. gadżetami uniwersyteckimi. 

- Udział w konkursie umożliwi podzielenie się wrażeniami z wakacji z innymi członkami społeczności akademickiej. Dzięki zdjęciom dowiemy się gdzie podróżowali studenci i pracownicy, czy odwiedzili odległe miejsca czy, wręcz przeciwnie, wakacje spędzili korzystając z urokliwych miejsc Kampusu Oliwa takich jak EkoPark. Uczestnicy konkursu nie tylko będą mogli podzielić się relacjami ze swoich podróży ale też wygrać atrakcyjne nagrody. Najbardziej pomysłowe, estetyczne i ciekawe zdjęcia zostaną nagrodzone przez komisję, w której zasiadają m.in. Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, profesor Uniwersytetu Gdańskiego oraz Dyrektor Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej dr hab. Jacek Taraszkiewicz, profesor Uniwersytetu Gdańskiego - dodaje Łukasz Bień.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji na stronie: https://parlament.ug.edu.pl/konkursy/

Julia Bereszczyńska / Zespół Prasowy UG