Podyplomowe studia Handlu Zagranicznego na UG

Pixabay

Planujesz podjąć współpracę z partnerami zagranicznymi? Chcesz zdobyć wiedzę potrzebną do prowadzenia działalności handlowej i strategii marketingowych na rynkach eksportowych? Zdobądź nowe kwalifikacje na studiach podyplomowych Handlu Zagranicznego, prowadzonych przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Dwusemestralne studia podyplomowe Handlu Zagranicznego prowadzi Katedra Biznesu Międzynarodowego Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.  Oferta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły studia wyższe (magisterskie lub licencjackie) na dowolnej specjalności.

- Ukończenie studiów podyplomowych pozwoli zdobyć nowe kwalifikacje osobom poszukującym pracy w przedsiębiorstwach działających na rynkach zagranicznych, a słuchaczom, którzy zawodowo zajmują się handlem zagranicznym, uzupełnić wiedzę i wymieniać doświadczenia - mówi dr hab. Hanna Treder, prof. UG z Wydziału Ekonomicznego UG, kierownik studiów.

Program oferowanych zajęć umożliwia zdobycie wiedzy przydatnej w prowadzeniu działalności handlowej na rynkach zagranicznych. Obejmuje m.in. takie przedmioty, jak: organizacja i technika handlu zagranicznego, marketing, elementy promocji, negocjacje handlowe i techniki sprzedaży, ubezpieczenia w handlu zagranicznym, zarządzanie finansami przedsiębiorstw, transport i spedycja w handlu zagranicznym, prawo w handlu zagranicznym, rozliczenia międzynarodowe, zarządzanie kadrami w biznesie międzynarodowym, handel elektroniczny, zagadnienia celne i podatkowe.

Rekrutacja internetowa w roku akademickim 2021/2022 jest prowadzona do 10 września 2021.

Rekrutacja jest prowadzona drogą elektroniczną. Link do IRK: https://podyplomowi.irk.ug.edu.pl/login.web
 

Więcej informacji można uzyskać na stronie Wydziału Ekonomicznego UG.

EMW/Zespół Prasowy UG