Turniej „Szachy z Fahrenheitem”. Dołącz i wygraj nagrody

grafika

Grafika Alan Stocki/UG

Studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni FarU zachęcamy do udziału w konkursie „Szachy z Fahrenheitem”. Wydarzenie jest z jednej strony promocją szachów jako dyscypliny sportu, z drugiej zachętą do spędzania czasu przy wysiłku intelektualnym. Turniej będzie komentowany w czasie rzeczywistym przez profesjonalnego komentatora szachowego oraz Mistrza Fide Kacpra Poloka.

Jesteś studentem, doktorantem, pracownikiem Uczelni zrzeszonych w Związku Uczelni Fahrenheita? Weź udział w turnieju, który odbędzie się 26 października 2022 r., w godzinach 17:00-20:00, w przestrzeni wirtualnej - na platformie chess.com. Umożliwia ona jednocześnie rozgrywanie gier w systemie szwajcarskim. Po turnieju, każdy z wygranych zostanie sprawdzony przez platformę, by stwierdzić, czy dany gracz nie korzystał z pomocy silnika szachowego.

Formularz do zapisów : https://forms.office.com/r/E3hnDaEv7Q

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dołączenie do klubu szachowego na portalu chess.com : https://www.chess.com/club/szachy-z-farenheitem oraz założenie konta na platformie (zajmuje to ok. dwóch minut).

Tempo gry : 10 min + 0 sek.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak książki o tematyce szachowej czy gadżety z logotypami.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG. Turniej odbędzie się przy wsparciu Parlamentu Studentów UG, Rady Doktorantów UG, Samorządu Studentów PG, Samorządu Doktorantów PG oraz Samorządu Studentów GUMed.

Oprac. EMW/Zespół Prasowy UG